TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Automatyki, Mechatroniki i Systemów Sterowania

Współpraca międzynarodowa i współpraca z gospodarką

Katedra Automatyki, Mechatroniki i Systemów Sterowania prowadzi szeroką, aktywną, skutkującą wspólnymi publikacjami i/lub realizacjami grantów współpracę międzynarodową, która obejmuje: Kanadę (University of Matnioba, Concordia University}, USA (Arizona State University w Tuscon), Niemcy (RWTH Aachen, Otto von Guerricke University Magdeburg), Austria (Johannes Kepler University, Linz), Hiszpania (Universidad de Las Palmas de Gran Canaria, Universidad de Almeria – głównie wymiana studencka). Cenimy sobie równie wysoko współpracę z wieloma ośrodkami w Polsce.

Katedra utrzymuje wieloletnią współpracę z wieloma firmami, w tym z Siemens, KGHM S.A., Huta „Cedynia” w Orsku, BIAP, Viessmann, ASTOR, SABUR, SIEDLE oraz z IBM.